Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Warsztaty z Sylwią Gruchałą

PDF Drukuj E-mail

Młodzież objęta wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni wzięła udział w dniach 22-24 marca 2013 r. w warsztatach we Władysławowie. Z piętnastoosobową grupą najbardziej aktywnych wolontariuszy MOPS-u w wieku od 14 do 18 lat z gdyńskich gimnazjów i szkól średnich spotkała się florecistka Sylwia Gruchała. Sponsorem warsztatów było Centrum Handlowe „Wzgórze”.

 

 

Uczestnicy warsztatów - sportowych, informatycznych i dziennikarskich - to wolontariusze MOPS-u, Caritasu, Klubu Młodzieżowego „Łajba" i „Młodzieżownia". Wszyscy angażują się w projekty i akcje charytatywne, są wrażliwi na potrzeby innych i chętnie pomagają potrzebującym. Akcje charytatywne, w których młodzi ludzie biorą udział, to m.in.: zbiórki żywności, pakowanie paczek, śniadania wielkanocne i wigilie bożonarodzeniowe, animacja gier i zabaw dla najmłodszych, festyny dla młodzieży, zbiórki pieniędzy, opieka nad zwierzętami w lecznicy.

 

Gościem warsztatów była Sylwia Gruchała - ambasadorka Centrum Handlowego Wzgórze, które zasponsorowało pobyt młodzieży we Władysławowie. Florecistka rozmawiała z wolontariuszami o swoich pasjach i zainteresowaniach, karierze sportowej i wspólnie z nimi trenowała w ośrodku w Cetniewie.

 

Na zakończenie młodzież otrzymała od sponsora wyjazdu pomoc edukacyjną: laptopy, aparaty fotograficzne oraz roczny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni w imieniu dzieci biorących udział w warsztatach serdecznie dziękuje Centrum Handlowemu „Wzgórze” za zorganizowanie całej akcji i przekazanie dzieciom prezentów.

 

< Poprzedni   Następny >
     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia