W związku z opracowaniem projektu „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021 – 2027”, zapraszamy wszystkich gdynian do udziału w konsultacjach społecznych dokumentu, który wyznacza cele i kierunki działań gminy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie w perspektywie programowej obejmującej lata 2021-2027.

Uwagi do projektu dokumentu będzie można zgłaszać w terminie od 25 lutego 2021 roku do 3 marca 2021 roku poprzez przesłanie wypełnionego formularza ankiety drogą elektroniczną na adres: konsultacje@mopsgdynia.pl.

Nie będą rozpatrywane uwagi i opinie zgłoszone z datą wpływu po dniu 3 marca 2021 roku, niepodpisane imieniem i nazwiskiem oraz przesłane w formie innej niż na udostępnionej ankiecie konsultacyjnej. O skutecznym złożeniu ankiety decyduje data otrzymania wiadomości e-mail.

Program udostępniony zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Gdyni https://bip.um.gdynia.pl (zakładka: samorząd/ jednostki i firmy związane z samorządem/ pomoc społeczna/ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej/ komunikaty) oraz na stronie internetowej www.mopsgdynia.pl.

Do pobrania:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close