Przejdź do głównej zawartości strony

Twarze Pomagania. Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców MOPS

Przez pięć lat, od powstania w roku 2017, zespół Punktu Informacyjnego dla Cudzoziemców MOPS pomagał w głównej mierze osobom, które przyjechały z zagranicy do Gdyni do pracy czy do rodziny – zdecydowane osiedlić się na dłużej. Po wybuchu wojny w Ukrainie, gdy do naszego miasta zaczęli przybywać uchodźcy, przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu organizowano tu dla nich wsparcie. O tych niełatwych dniach i o tym, jak ich praca wygląda teraz, mówią Dagmara Sroczyńska i Iryna Malinowska w dzisiejszym odcinku cyklu „Twarze Pomagania”.

Wsparcie w trudnych chwilach. Nieodpłatna pomoc psychologiczna w Gdyni

Gdy pojawiają się trudności natury psychicznej, nie można ich ignorować. Rozpoznanie problemu i odpowiednio dobrana pomoc to szansa na powrót do pełni zdrowia. W Gdyni funkcjonuje rozbudowana oferta wsparcia psychologicznego, w tym także prowadzonego w formach bezpłatnych. Wśród nich nie zabrakło zarówno tych zakładających kontakt osobisty jak i w pełni zdalnych, dopasowanych do potrzeb młodych ludzi. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close