Przejdź do głównej zawartości strony

Platforma Zakupowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni informuje, że wszystkie postępowania prowadzone na podstawie przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz postępowania, których wartość nie przekracza kwoty 130 000 zł. prowadzone są za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus:

Dodatkowe informacje

Jeśli chcą Państwo na bieżąco śledzić ogłaszane przez MOPS w Gdyni postępowania, zachęcamy do wpisania się do „grup wykonawców”. W tym celu należy odwiedzić zakładkę “Zostań wykonawcą”, zaznaczyć kategorię oraz wpisać adres e-mail. Dzięki temu będą Państwo automatycznie informowani o wszystkich postępowaniach w wybranych kategoriach.

W przypadku wystąpienia problemów prosimy o korzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępnym codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00 pod nr tel.: 22 101 02 02.

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych

Inne komunikaty dotyczące zamówień publicznych

Aktualnie brak komunikatów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close