Przejdź do głównej zawartości strony
Zdjęcie: Plansza informacyjna
Plansza informacyjna//materiały promocyjne Dimedic

Przychodnia medyczna online Dimedic uruchomiła specjalny serwis, w którym oferuje bezpłatne konsultacje lekarskie przez telefon dla osób w kryzysie uchodźczym, uciekającym z Ukrainy.

Aby z nich skorzystać, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.dimedic-ukrayina.eu lub poprzez kontakt na numer telefonu +42 239 20 59. Infolinia obsługiwana jest także w języku ukraińskim.

Serwis ma dwie funkcjonalności. To z jednej strony możliwość z konsultacji medycznej online i teleporady, a z drugiej – możliwość automatycznego przedłużenia recepty przy chorobach przewlekłych.

Jak deklaruje przychodnia – lekarz oddzwania w ciągu 2 godzin od momentu rejestracji, a przedłużenie recepty odbywa się automatycznie. Usługa czynna jest codziennie od godziny 8:00 do 20:00 w tym także w niedzielę i święta. W ramach niej ukraińscy uchodźcy mogą skorzystać z pomocy m.in. lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów, chirurgów czy ginekologów. Specjaliści mówią w językach ukraińskim i polskim, a także rosyjskim i angielskim.

* * *
Онлайн-медична клініка Dimedic запустила спеціальний сервіс, у якому пропонує безкоштовні телефонні медичні консультації для людей, які перебувають у кризі біженців та тікають з України.

Веб-сайт має 2 функції: онлайн медична консультація, тобто телепорада, та можливість автоматичного продовження рецептів (при хронічних захворюваннях).

Зареєструватися можна двома способами – онлайн на сторінці www.dimedic-ukrayina.eu, та за телефоном гарячої лінії +42 239 20 50 українською мовою.

Лікар передзвонить протягом 2 годин, а продовження рецепта відбувається автоматично.
Допомогу надають лікарі багатьох спеціальностей – сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, гінекологи: щоденно з 8 до 20 (включаючи неділю та святкові дні).

Лікарі розмовляють українською, російською, англійською та польською мовами та призначають доступні для всіх ліки.

Zobacz też na:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close