Przejdź do głównej zawartości strony

Dofinansowania PFRON

Obsługujemy dofinansowania ze środków PFRON, które służą zwiększeniu aktywności społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami w tym zaspokajaniu indywidualnych, konkretnych potrzeb.

Aktywizacja społeczna i zawodowa

Kierujemy m.in. do wyspecjalizowanych placówek dziennych, w których osoby z niepełnosprawnością mogą kontynuować rehabilitację społeczną i zawodową w Warsztatach Terapii Zajęciowej, Klubach Terapii Zajęciowej lub korzystać ze specjalistycznej opieki w Środowiskowych Domach Samopomocy. Wsparcie dopasowane jest zawsze do indywidualnych potrzeb.

Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych

ul. Władysława IV 43 (budynek Republik)
IV piętro, lokal 402
tel.: 58 728-27-15
e-mail: m.sokolnicka@mopsgdynia.pl

Asysta osobista dla osoby z niepełnosprawnością

Program ,, Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej’’ – edycja 2023, realizowany ze środków  Funduszu Solidarnościowego, obsługuje: Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych,

ul. Warszawska 67a

e-mail: sekretariat@gcuo.pl

tel.: 571-229-077

Orzekanie o niepełnosprawności

Posiadanie aktualnego orzeczenia w wielu przypadkach jest warunkiem, aby osoba z niepełnosprawnościami mogła skorzystać z różnych form pomocy.

Orzekanie o niepełnosprawności realizuje Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gdyni, mieszczący się w Gdyńskim Centrum Zdrowia, tel. 58 880-83-78.:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close