Przejdź do głównej zawartości strony
Zdjęcie: Projekt Kręgi na wodzie - widzę rozumiem działam, realizuje MOPS w Gdyni
Projekt "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem działam", realizuje MOPS w Gdyni//mat. MOPS w Gdyni

W ramach gdyńskiego projektu na rzecz osób i rodzin dotkniętych problemem śmierci samobójczej i prób samobójczych pod nazwą” Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam” działają cyklicznie dwie grupy wsparcia:

–  Grupa wsparcia dla rodzin i osób, które doświadczyły śmierci samobójczej kogoś bliskiego – spotkania odbywają się w normalnie każdy pierwszy czwartek miesiąca. Najbliższe spotkanie odbędzie się jednak wyjątkowo w drugi czwartek miesiąca – 8 września, o godz. 18.00, w Konsulacie Kultury w Gdyni, przy ul. Jana z Kolna 25.

Grupa wsparcia dla rodzin osób po próbach samobójczych – spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca, o godzinie 18.00, w formule online. Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 września za pośrednictwem komunikatora Skype. Należy dołączyć do: „Grupa wsparcia Kręgi na wodzie”.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie u koordynatorów projektu:

Anna Andrzejewska- Cioch: 789-294-073
Barbara Szymoniak- Wawrzyk: 789-294-093

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close