Przejdź do głównej zawartości strony

Centrum Reintegracji i Interwencji Mieszkaniowej

Centrum Reintegracji i Interwencji Mieszkaniowej (CRiIM) realizuje zadania dedykowane wsparciu osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością. Oprócz działań interwencyjnych, szczególny nacisk położono na reintegrację i proces wychodzenia z bezdomności, który ukierunkowany jest na wyjście z instytucji/schroniska i zamieszkanie poza nim. Podejmowane działania koncentrują się na zapewnieniu osobie bezdomnej bezpiecznego miejsca przebywania (wynajęcie mieszkania, pokoju), intensywną pracę w kierunku aktywizacji zawodowej oraz włączenie osób bezdomnych w życie społeczne. Plan pomocy opiera się na zasobach klienta i jest indywidualne do niego dopasowywany poprzez aktywne działania środowiskowe, zmierzające do utrwalania samodzielności.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
7:45 – 15:45

Pracownicy socjalni przyjmują interesantów:

Pon. Wt. Czw. Pt. 8:00 – 10:00 oraz 14:00 – 15:30
Śr. 8:00 – 10:00

W godzinach 10.00 – 14.00 pracownicy socjalni pracują w terenie,
natomiast w placówce interesantów obsługuje pracownik dyżurujący.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close