Funkcja

  • organizacja, koordynacja i monitoring realizacji usług wspierająco – opiekuńczych dla osób wymagających pomocy w miejscu zamieszkania, w szczególności usług opiekuńczych (w tym teleopieka) i specjalistycznych usług opiekuńczych.
  • organizowanie i zapewnienie opieki dziennej i całodobowej (czasowej i stałej) osobom jej wymagającej, w tym prowadzenie spraw dotyczących kierowania i umieszczania osób w całodobowych ośrodkach wsparcia i domach pomocy społecznej, odpłatności z tego tytułu oraz alimentacji.
  • podejmowanie, obsługa i koordynacja spraw interwencyjnych z zakresu zapewnienia wsparcia i opieki osobom starszym.
  • organizowanie działań na rzecz budowania spójnego systemu wsparcia i opieki dla gdyńskich seniorów, w szczególności animowanie lokalnych koalicji oraz harmonizacja działań instytucji, organizacji i innych podmiotów w obszarze aktywizacji, wsparcia i opieki.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close