Przejdź do głównej zawartości strony

Organizator

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni w partnerstwie z Koalicją na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej.

Opis

Głównym celem konferencji była prezentacja dobrych praktyk i wymiana doświadczeń wśród specjalistów i samorządowców odpowiedzialnych za realizację zadań w obszarze wsparcia dziecka i rodziny. Uczestnicy odpowiadali m.in. na pytanie w jaki sposób można skutecznie osiągać cele i realizować kierunki rozwoju wyznaczone przez prawo krajowe i międzynarodowe w obszarze wsparcia dzieci i organizacji pieczy zastępczej.

Ogólnopolskie Spotkanie w Gdyni było pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, inicjującym od 2018 roku organizację w różnych miastach cyklicznych, rokrocznych spotkań dla specjalistów i organizatorów rodzinnej pieczy zastępczej w Polsce. Patronat honorowy nad spotkaniem objęli: Rzecznik Praw Dziecka, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Związek Powiatów Polskich oraz Związek Miast Polskich.

Zasięg

Konferencja ogólnopolska zorganizowana w formule stacjonarnej, zapewniająca ogólnodostępną transmisję części plenarnej za pośrednictwem YouTube.

Uczestnicy

Blisko 200 uczestników, w tym pracownicy jednostek samorządowych i organizatorzy rodzinnej pieczy zastępczej z całej Polski.

Termin

24 – 25 kwietnia 2018 roku.

Informacje dodatkowe

Galeria

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close