Przejdź do głównej zawartości strony

Organizator

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni.

Opis

Konferencja poświęcona była nie tylko podsumowaniu trzech lat realizacji projektu systemowego „Rodzina bliżej siebie”, co przede wszystkim – refleksji na temat sukcesu w polityce społecznej i pomocy społecznej oraz dalszemu rozwojowi metody asystowania osobom i rodzinom z wieloma problemami. Rozpoczęła także proces nazywania sukcesów w pomocy społecznej, definiowania warunków poszczególnych etapów niezbędnych do jej jak najefektywniejszego funkcjonowania, a także zabezpieczenia warunków dla dalszego rozkwitu i upowszechnienia metody asystentury. Konferencja odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz Prezydenta Gdyni.

Zasięg

Konferencja ogólnopolska zorganizowana w formule stacjonarnej.

Uczestnicy

Ponad 200 uczestników, w tym pracownicy i dyrektorzy ośrodków pomocy społecznej z całego kraju, sędziowie sądu rodzinnego, kuratorzy sądowi, psycholodzy, pedagodzy, reprezentanci środowisk akademickich zajmujący się teorią pracy socjalnej, przedstawiciele organizacji pozarządowych, a także politycy oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Termin

8 – 9 listopada 2010 roku.

Informacje dodatkowe

Galeria

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close