Przejdź do głównej zawartości strony

Organizator

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni w partnerstwie ze Szkołą Kofoeda z Kopenhagi, MVO Proxima ze słowackiej Spiska Nova Ves i Koszyc oraz Stowarzyszeniem Solidarni Plus z Wandzina.

Opis

Konferencja stanowiła podsumowanie Międzynarodowego Partnerstwa EDU4ADU, w ramach którego pracownicy MOPS, wraz ze swoimi zagranicznymi partnerami, poszukiwali skutecznych metod i narzędzi pozwalających podnieść jakość uczenia się i wsparcia w procesach włączania społecznego osób zagrożonych marginalizacją. Konferencja, w jej części plenarnej, służyła prezentacji rezultatów projektu, jak również dobrych praktyk i innowacji w obszarze włączania społecznego i edukacji nieformalnej realizowanych w każdym z miast partnerskich. Drugi dzień konferencji w całości wypełniły zajęcia warsztatowe.

Współpraca, zawiązana w ramach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej projektu „Edukacja dorosłych jako narzędzie do włączenia społecznego”, będzie kontynuowana w ramach kolejnych przedsięwzięć, planowanych do realizacji.

Zasięg

Konferencja międzynarodowa zorganizowana w formule stacjonarnej, zapewniająca tłumaczenie symultaniczne dla gości zagranicznych.

Uczestnicy

Blisko 150 uczestników – osób zawodowo zaangażowanych w pracę z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym z miast partnerskich zaangażowanych w realizację projektu.

Termin

28 – 29 listopada 2018 roku.

Informacje dodatkowe

Galeria

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close