Przejdź do głównej zawartości strony

Realizator

Centrum Reintegracji i Interwencji Mieszkaniowej MOPS Gdynia we współpracy z Teatrem Gdynia Główna Osobowa.

Główny cel

Rozwijanie innowacyjnych metod pracy z osobami bezdomnymi w postaci projektu teatralnego, realizowanego w konwencji Teatru Forum.

Kluczowe działania

  1. Zaproszenie osób bezdomnych do współorganizacji (wraz pracownikami CRiIM) wydarzenia teatralnego, przy jednoczesnym aktywnym uczestnictwie na całym etapie jego realizacji (od opracowania scenariusza poprzez przygotowanie spektaklu po jego wystawienie).
  2. Wystawienie dwóch przedstawień dla wszystkich osób zainteresowanych, w szczególności osób zawodowo zaangażowanych w pomoc innym, osób bezdomnych, jak również młodzieży z gdyńskich szkół.

Osiągnięte rezultaty

  1. Aktywizacja społeczna i rozwijanie umiejętności psychospołecznych osób bezdomnych poprzez sztukę, w tym w obszarze relacji społecznych, współdziałania w grupie, wyrażenia siebie (Ekspert przez doświadczenie).
  2. Rozwój oferty w zakresie spędzania i organizacji czasu wolnego.

Uczestnicy

W projekcie uczestniczyło łącznie 10 osób, w tym 7 osób bezdomnych i 3 pracowników Centrum Reintegracji i Interwencji Mieszkaniowej MOPS Gdynia.

Okres realizacji

marzec – maj 2018.

Źródło finansowania

Projekt finansowany ze środków gminnych.

Budżet

9.393,00 zł.

Informacje dodatkowe

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close