Przejdź do głównej zawartości strony

Wyjście z nałogu jest możliwe

Obecnie coraz więcej wiemy o uzależnieniach behawioralnych m.in. od zakupów, jedzenia, telefonu, internetu, pracy czy hazardu. Jednakże statystyki Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom (KCPU) wyraźnie pokazują, że uzależnienie od alkoholu wciąż jest poważnym problemem społecznym, mającym destrukcyjny wpływ na człowieka i jego otoczenie. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni oferuje osobom dotkniętym tym uzależnieniem szerokie wsparcie.

O migracji w międzynarodowym gronie

Includate - Educating for Inclusion to projekt realizowany w międzynarodowym partnerstwie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, którego celem jest budowanie zdolności włączania migrantów w życie lokalnych społeczności. W dniach 15-19 kwietnia na warsztatach treningowych w ramach projektu gościli w Gdyni przedstawiciele organizacji i instytucji z Włoch, Niemiec, Francji, Malty, Węgier, Niderlandów i Danii.  

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close