Przejdź do głównej zawartości strony

Za nami niezwykły czas solidarności

Tegoroczne Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie przechodzą do historii. Za nami miesiąc różnorodnych spotkań i aktywności, który otworzył marsz #poGodność ulicami Sopotu, a zakończyło wyjątkowe spotkanie - Dzień Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie w Kościerzynie. Ideą wydarzeń organizowanych w ramach kampanii "Odmień swoją głowę" było podnoszenie świadomości problematyki zdrowia psychicznego, kryzysów emocjonalnych, potrzeby rozumienia, niestygmatyzowania i włączania osób doświadczających kryzysów psychicznych w życie lokalnych społeczności.

W drodze do życia na własną rękę. O usamodzielnianiu w MOPS

Usamodzielnienie to szansa między innymi dla młodych ludzi, którzy dopiero wejdą w okres dorosłości. Dzięki wsparciu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej mogą otrzymać niezbędną pomoc w różnych życiowych sprawach, uzyskaniu miejsca do zamieszkania i nie tylko. Dzięki temu osoby objęte programem mają szansę poprawić swoją sytuację i skupić się na tym, aby zaplanować i wypracować jak najlepszą przyszłość.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close