Rusza tegoroczna realizacja „Programu wyrównywania różnic między regionami III”

Informujemy zainteresowanych, że rusza nabór wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021. Dofinansowanie z programu przeznaczone jest m.in. dla placówek służących rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami, prowadzonych przez organizacje pozarządowe, gminy lub powiaty oraz dla jednostek prowadzących warsztaty terapii zajęciowej.

Zespół Interdyscyplinarny online

15 lutego odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego w Gdyni . Ze względu na obecną sytuację odbyło się w formule online. Podczas posiedzenia  podsumowano m.in. wsparcie osób uwikłanych w przemoc w 2020 roku, inne zasady pracy specjalistów pracujących w tym obszarze, zwłaszcza w kontekście panujących obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, a także informację o przekazaniu do konsultacji społecznych „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021 – 2027”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close