Przejdź do głównej zawartości strony

Aby lepiej zrozumieć emocje swoje i innych

Pod pojęciem uważności kryje się wiele zagadnień, jednak to, jak ją rozwijać i w ten sposób wpłynąć pozytywnie na swoje życie nie jest tak oczywiste. Szansą na zgłębienie tego tematu, zarówno w teorii jak i praktyce, są „Uważne spotkania”, które jeszcze przez ponad miesiąc będą odbywać się w Gdyni. Udział w zajęciach kierowanych m.in. do pracowników pomocy społecznej i oświaty jest bezpłatny, a do grup można jeszcze dołączyć.

Ku dorosłości ramię w ramię z asystentem usamodzielnienia

Wszechstronnie wspierają młodych ludzi opuszczających system pieczy zastępczej, rozpoczynających życie na własną rękę. Pomagają w trudnościach, odnalezieniu się w nowej sytuacji, wspólnie z podopiecznymi przeżywają mniejsze i większe sukcesy. To właśnie opiekunowie usamodzielnienia, którzy w codziennej pracy starają się działać dla, a przede wszystkim razem z osobami potrzebującymi pomocy przy stawianiu kroków w dorosłość. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close
МИ З ВАМИ

Jesteśmy z Wami МИ З ВАМИ

Close