W ramach gdyńskiego wsparcia na rzecz osób i rodzin dotkniętych problemem śmierci samobójczej i prób samobójczych pod nazwą” Kręgi na wodzie – widzę, rozumiem, działam” działają cyklicznie dwie grupy wsparcia:

–  Grupa wsparcia dla rodzin i osób, które doświadczyły śmierci samobójczej kogoś bliskiego– spotkania odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00, w Gdyńskim Centrum Aktywności Rodziny, przy ul. Świętojańskiej 1. Najbliższe spotkanie odbędzie się 6 maja w formule stacjonarnej. Można również uczestniczyć online, za pośrednictwem komunikatora Skype, dołączając do: „Grupa wsparcia Kręgi na wodzie”.

– Grupa wsparcia dla rodzin osób po próbach samobójczych – spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca, o godzinie 18.00, również w Gdyńskim Centrum Aktywności Rodziny, przy ul. Świętojańskiej 1. Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 maja wyłącznie w formule online, za pośrednictwem komunikatora Skype. Należy dołączyć do: „Grupa wsparcia Kręgi na wodzie”.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie u koordynatorów:

Barbara Szymoniak-Wawrzyk, tel.: 789-294-093

Anna Andrzejewska-Cioch, tel.: 789-294-073

Zdjęcie: W ramach gdyńskiego projektu Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam odbywają się spotkania dwóch grup wsparcia
W ramach gdyńskiego projektu "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam" odbywają się spotkania dwóch grup wsparcia//materiały MOPS

Dodatkowe informacje

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close